אודות

ברז מטפטף, צינור שהתפוצץ, ביוב סתום, כיור שהמים בו לא זורמים, אסלה שלא מורידה את המים הן בעיות שכיחות ומטרידות שמתרחשות כמעט בכל בית או בית עסק בארץ או בעולם. בעיות הקשורות באינסטלציה דורשות עבודה יסודית ואיכותית של בעל מקצוע מיומן ומקצועי בתחום ולכן מומלץ לבחור בחברה מקצועית ומנוסה שמציעה שירותים איכותיים בתחום האינסטלציה.
חברתנו נחשבת לחברה מוערכת ומוכרת בענף והיא מציעה שירותי אינסטלציה מקצועיים כבר משנת 1985. החברה מחזיקה בתו אמון הציבור ומעסיקה אך ורק אינסטלטורים מומחים ומקצועיים, בעלי מיומנות רבה ורשיון תקף בתחום. אנו מבצעים את כל עבודות האינסטלציה, אם בפנים הבית ואם מחוץ לבית ומעניקים ללקוחותינו אחריות מלאה על כל עבודה שמובצעת בביתם.
בעיות אינסטלציה יכולות להיות מורכבות ואף לגרור נזקים מתמשכים ולכן, האינסטלטורים שלנו משתמשים בציוד המתקדם ביותר לאיתור התקלות ולפתרון הבעיות לצמיתות. מצלמה טרמית לאיתור פיצוצים, מכשיר פתיחת סתימות חשמלי ומכשיר לצילום צנרת ביוב הם רק מקצת מהמכשירים שאנו מחזיקים בחברתנו.
אין ספק שבעיות אינסטלציה הן בעיות מטרידות שמצריכות טיפול מיידי. חברתנו מבינה צורך זה ולכן היא מעמידה לשירותכם מערך שירות מהיר וזמין. החברה פועלת בפריסה רחבה ויכולה לספק שירותי אינסטלציה זמינים בכל אזור גוש דן והסביבה. אנו מספקים מענה טלפוני 24 שעות ביממה ובעיתות חירום אנו אף מתחייבים להגיע תוך 20 דקות בחירום בלבד מזמן הקריאה.
בחירת אינסטלטור מומחה, בעל המלצות וניסיון של שנים בתחום האינסטלציה, יכולה לחסוך הרבה נזקים עתידיים, ולכן מומלץ לבחור בחברה ותיקה ומקצועית שתספק לכם שירות אדיב, אמין ומקצועי במחיר הוגן ונוח.
נשמח לעמוד לשירותכם 24 שעות ביממה ולספק לכם פתרון מקצועי לבעייתכם: 050-6666988 פיני

כל הזכויות שמורות לפיני ביתשו © 2011